Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat nadchodzących wydarzeń i wiadomości podaj swój e-mail:

token
http://czasnowejery.pl/produkt-czarnerdo-nowo,5.html ksążki
foto

Czarne Źródło - nowość 39,90zł!


Wydawało się Tobie, że znasz odpowiedź na odwiecznie zadawane przez ludzkość pytanie: Skąd pochodzimy ?


Prezentujemy Państwu książkę, która na zawsze zrewolucjonizuje naszą wiedzę o początkach rodzaju ludzkiego i zmienia znaną nam dotąd historię dziejów. Autorzy "Czarnego Źródła" prezentują niezaprzeczalne dowody na istnienie wysoko zaawansowanej cywilizacji sprzed 12 tys. lat zamieszkującej tereny obecnego Egiptu. Teoria ta, początkowo uznana za archeologiczną herezję, znalazła teraz potwierdzenie w świetle najnowszych odkryć dokonanych na terenie egipskiej pustyni Sahara. W konsekwencji dokonanych badań, autorzy książki dowiedli, że cywilizacja ta miała również związek z powstaniem największych cudów starożytnego świata - Piramid w Gizie i Sfinksa.

 - wydawca


"Wierzę, że udało nam się odkryć nie tylko źródło egipskiej cywilizacji, ale źródło całego rodzaju ludzkiego".

Robert Bauval - autor


 Czarne Źródło  prezentuje zdumiewająco  nowe spojrzenie na  radykalną ideę, że cywilizacja egipska jest odnogą stojącej na wysokim poziomie rozwoju kultury Czarnej Afryki, która istniała i rozwijała się tysiące lat przed najwcześniejszymi znanymi faraonami. Napisana przez nich książka musi być przeczytana przez każdego, kto chciałby rzeczywiście poznać pochodzenie cywilizacji starożytnego Egiptu oraz dynamikę rozwoju cywilizacyjnego”.

dr Robert M. Schoch, autor Nieznani budowniczowie piramid,

 profesor naukowy Boston University, USA

 

ROBERT BAUVAL – urodzony w Egipcie w 1948r.;rozpoczął swe studia egiptologiczne w roku 1983. Jego pierwsza książka Piramidy – Brama do Gwiazd została wydana w 1994 r., stając się bestsellerem tłumaczonym  na ponad  25 języków. Jego odkrycia są rozpowszechniane w licznych filmach dokumentalnych emitowanych na całym świecie. Obecnie mieszka w Torremolinos w Hiszpanii.


 Dr THOMAS BROPHY jest astrofizykiem, który pracował w przeszłości dla NASA, w tym jako uczestnik programu kosmicznego Voyager II . Autor kilku książek, m.in.  The Origin Map, oraz licznych artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych. Obecnie mieszka w  Encinitas, Kalifornia, USA.


KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ telefonicznie pod nr. tel. 510 460 720 lub kontaktując się z nami poprzez adres e-mail: sklep@czasnowejery.pl


linia
sympozja i konferencje

ss

09 lipiec 2013
linia2

Kongres - Tajemnice Naszej Rzeczywistości

20 listopad 2011

Wodospady pustych słów, które spadają na nas z głównych mainstreamowych mediów p...

linia2 zobacz pozostałe
podroze i wycieczki

zobacz pozostałe

Projekt i wykonanie - Virtual Services | © Copyright 2011 Czas Nowej Ery | Test zgodności W3C: HTML

Powered by: Virtual Services